Ewelina

Cześć!

Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się już ponad 10 lat temu! Kocham pracę z ludźmi. Największą motywacją dla mnie jest rozwój moich uczniów. Na swoich lekcjach staram się wprowadzać przyjacielską atmosferę, być „a partner in crime” dla moich uczniów. 😊

Czym się zajmuję na co dzień? Oczywiście uczę angielskiego! Jestem również nauczycielką rosyjskiego, tancerką i aktorką. 😊

Wolontariat to kolejna z moich pasji – obecnie jestem związana z Fundacją ASBIRO, która wspiera kobiety i dzieci w Zambii. W 2021 roku miałam okazję przez miesiąc mieszkać w Lusace i pomagać tamtejszej ludności. Jestem też uzależniona od podróży – wierzę, że podróże to inwestycja w siebie. Często kieruję się zasadą „fill your life with adventures, not things. Have stories to tell, not stuff to show”. Dzięki podróżowaniu mogę również poszerzać swoje kompetencje językowe, m.in. miałam okazję przez 3 miesiące mieszkać i opiekować się dziećmi w Stanach Zjednoczonych!

Zapraszam na lekcje angielskiego ze mną! Razem pokonamy Twoją barierę językową – wiem, co to znaczy. Sama walczyłam z nią kilka lat i teraz jak widzisz, zostałam nauczycielką! Dlatego moje motto brzmi:

„All is possible when you believe”

Ewelina w okularach
Ewelina w tańcu